Сека Алексић донирала новац за погођене поплавама
У Босни и Херцеговини, страшне поплаве изазвале су велику трагедију, односећи многе животе и наносећи огромне материјалне штете.
Магазин 06.10.2024 | 18:24
У овим тешким временима, бројне познате личности пружају подршку унесрећенима. Многи су отказали своје наступе и упутили апеле за помоћ жртвама, а међу њима се истиче певачица Сека Алексић.
На друштвеној мрежи "X" један корисник је истакао њен племенити гест:
- Сека Алексић је данас донирала новац за погођене поплавама у Босни и Херцеговини. Увек је међу првима када је некоме потребна помоћ, та жена је заиста заслужила све најлепше у животу.
Сека Алексиц је данас донирала новац за погодјене поплавама у Босни и Херцеговини, Сека је увек медју првима када је некоме потребна помоц, та зена је заиста заслузила све најлепсе у зивоту 💕
— Изузетно неизузетан (@неизузетан) Оцтобер 6, 2024
Подсетимо, поплаве, клизишта и бујице погодиле су делове Босне и Херцеговине, уз бројне жртве, док се за несталим особама још увек трага.
Мештани општина које су претрпеле поплаве изгубили су најмилије, комшије, имовину и драгоцене ствари.
(Телеграф.рс)
Коментари / 1
Оставите коментарХарис
06.10.2024 19:02Само овамо не пише. Колико је она била ово и њега донирала. Да ли у овима тада еурима. Или и у овој некој тада другој валути. Тако да сада ми овако нешто не знамо. Колико је она била и издвојила. И то овога свога тада новца. Кало би она била њима помогла. И је ли она била ове то своје концерте отказала? Или?
ОДГОВОРИТЕ