Navijači BiH na tribini napali navijača sa zastavom Srbije
Pobjedu fudbalske reprezentacije BiH nad Katarom (3:1) na Svjetskom prvenstvu zasjenio je incident koji se dogodio na tribinama stadiona u Sijetlu.
Sport 25.06.2026 | 16:08
Kako prenosi portal "Crna Hronika BiH", do sukoba je došlo kada je grupa navijača Bosne i Hercegovine uočila jednog muškarca koji je sa sobom nosio zastavu Srbije.
Na objavljenom snimku vidi se kako je grupa navijača okružila čovjeka, te da mu je na kraju zastava nasilno oduzeta.
(BN)

Komentari / 38
Ostavite komentarCiceron
25.06.2026 16:20Evo sad vidite razlog zasto srbi nikad nece navijati za BiH. Znaci moze bijela zastava sa ljiljanima, a ne moze zastava Srbije (Republike Srpske). E zato nikad necemo navijati za BiH niti cemo ikad prihvatiti BiH.
ODGOVORITEMiloš
25.06.2026 18:20Ali zato hoće porodica Dodik... Sestrić Vico Zeljković je predsjednik nogometnog saveza BiH. Kada su pare u pitanju njima ništa ne smeta, niti riječ "nogomet" niti zastava BiH.
Ne
25.06.2026 18:21Može druže,ni vi nedate ni državnu zastavu ni zastavu sa ljiljanima kroz Doboj a ni kroz RS,poštuj te to jer ste vi to započeli
Papi
25.06.2026 16:22Falim te Boẓ̌e da iskopašte nešto protiv Srba i ovdje. Dok je u isto vrijeme dozvoljeno slavlje u Zvorniku, oni ovako.
ODGOVORITERe
25.06.2026 18:11Duraković: Zabrana proslave pobjede Zmajeva u Zvorniku sramotan čin zastrašivanja..... Nadam se da ce realni BN da objavi demant komentara.
Praseci
25.06.2026 16:31Jos jednom nepismeni bosanci pokazali koliko su primitivni, bolesnici! Bliza im je jevrejska amerika nego komsijska srbija, imbecilno!
ODGOVORITE675
25.06.2026 17:35Ne lupaj. Manite se vise mrznje
Ne
25.06.2026 18:22Idemo mi u izrael već Dodik I Cvijanovička,oni su vam bliži po Modus Operandi
Www
25.06.2026 16:31I da navijam za bih. Ni u snu.
ODGOVORITEPrc.
25.06.2026 17:20Neces ni navijat jer nemas sna,kad znas sta su ti narodnjaci radili.
Bole
25.06.2026 18:26Ni blizu kao tvoje bosnje,ubijali ste i srbe i hrvate i svoje u Kladusi
Glupani
25.06.2026 16:36Čovjek navijao sa zastavom Srbije, zar je to bilo sporno, sto znaci da je sa svojom zastavom navijao za BiH! Čudna su ova Bošnjačka ponašanja, oni Bosnu svojataju da je samo njihova, a po gruntu nemaju ni ovo 23%, a Srbi po gruntu su imali 74%. Nije Dejton dodijelio Srbima tek onako 49% teritorije, ukravši im još 25%, da bi Bosnjacima i Hrvatima dali.Ja volim Bosnu, u njoj i na vlastitoj zemlji su rodjena sva moja pokolenja u njoj su grobovi njihovi na vlastitoj zemlji. Da igra kojim slučajem Srbija i Albanija, ni jedan Bošnjak ne bi navijao za Srbiju, već bi navijao za Albaniju! Čudan je to narod, nisu htjeli da ostanu u krnjoj Jugoslaviji sa Srbima, već se vezali sa zastavama Hrvatskim. Sad skidam kapu Hrvatima i podržavam da dobiju Treći entitet, pa da vidimo koliko će Bošnjacima ostati!!!
ODGOVORITE55
25.06.2026 17:35Da, da, a da je ovako neko mahao zastavom BiH na utakmici Srbije, isto biste reagovali. Ne budite licemjerni
Re 55
26.06.2026 02:18Ovi u Srbiji nebi ni skontali da je to zastava BIH. Bar njih 90%. Ne možeš to porediti sa večitim rivalima.
X
25.06.2026 16:51Pa ti navijaj za njih.
ODGOVORITEJure Odzak
25.06.2026 17:45Samo sanjaj, moze treci entitet ali posavina obavezno
KEKO
25.06.2026 17:55Navijao sa zastavom Srbije a imao na sebi dres Bosne.Nisam ni malo iznenadjen,nit moje misljenje promjenilo se.
Minhauzen
26.06.2026 02:06Ma ovi u Srbiji nebi ni znali da je to zastava BIH.
Nevesinje
25.06.2026 16:52Evo zašto ova kvazi tvorevina nikad neće biti moja zemlja. Marš u 23%.
ODGOVORITEHm
25.06.2026 17:05I onda neko nešto kaže???? Oni mogu ratne zastave, a Srbi ni državne? Po njima sve je njihovo oni su bog dani .... Nikad Srbi pravi neće navijati za ovo nikada samo Brankovići.... Handžar divizija na djelu.... Fašisti
ODGOVORITEHm
25.06.2026 17:10Majmunčina Do sad sam navikao za BIH al sad vidim da nije odmakla dalje od kamenog doba ...... Dabogda otišli nazad za vaš rezervat posramljeni i poraženi.... Sportski pozdrav za sve ljude u BiH koji nisu majmuni i koji nikoga ne mrze...
ODGOVORITEРе
25.06.2026 17:18Kakva potreba da dođe sa zastavom Srbije na tu utakmicu, jednom sam bio u Laktašima na košarkaškoj utakmici Igokea Partizan i čovjek došao sa šalom CZ, dođe momak i to mu ote, ako nisi sposoban da nešto braniš onda se nemoj .určiti.
ODGOVORITERe Pe
25.06.2026 18:13A što smeta zastava, ko otima zastavu sa ljiljanima ,šta pričaš? Ovamo jedna priča svi smo mi jedno navijaj za BiH ti si neprijatelj ako navijač za Srbiju,Hrvatsku, priča o multietičnosti a čim se ukaže prilika napadni otmi pocjepaj sve što ima veze sa Srbima? Ne lupaj majke ri
Ре za re re
25.06.2026 18:28Ovo piše neko ko je od 90 tih na utakmicama ,imam 500 ulaznica ,ti kako pišeš nikad nisi bio na utakmici, pa navijači istog kluba kad se bore za prevlast dolaze do tuča i otimanja zastava i rekvizita, i kakva potreba histerije ili vrijeđanja ,iznosim svoje mišljenje i iskustvo.
XXXX
25.06.2026 17:18Divljaci jedni... Znate li vi da vam je Sribijaaaaa omogućila gledanje Svjetskog prvenstva na FTV da mogu divljaci gkedati po vukojebinama ...
ODGOVORITEZar
25.06.2026 17:31Bijala sa ljiljanima nije zakonom zabranjena kao i druge dve zastave a oni naveliko nosaju.
ODGOVORITEStrasno
25.06.2026 17:31Nije problem zastava koja bi budala dosla medju 5000 navijaca da provocira ne znam .Problem je u toj dijaspori koji glume velike Bosnjake a to se onda moze odraziti medju nama koji zivimo normalno u Bosni i Hercegovini koji navijamo bez obzira koje smo nacije .Tako da ta dijaspora zivi jos u 90 nazalost a zivi tamo negdje radi dobru platu zaradjuju i onda se dodju ovamo izduvati nazalost.
ODGOVORITEVanja
25.06.2026 17:34Oni su takvi sovinisti,primitivci.Uzas! Prava slika BiH.
ODGOVORITESnaga
25.06.2026 17:39Ako moze zastava s ljiljanima onda moze i zastava s orlovima i 4S… navijaju s ljiljanima i vole Bosnu, voli je i onaj drugi s orlovima i 4S
ODGOVORITESenad Gradacac
25.06.2026 17:40Za ovu se drzavu se navija ,ne silom nego srcem,,ako to ne zelite niko vas nece natjerati na to, sve ostalo je politika, zivi i zdravi bili !!
ODGOVORITEJoja
25.06.2026 17:50Svi su im olis bili od pretka poturice pa i oni danas ... mali oloscici nebitmo pleme isto kao siptari
ODGOVORITEPero
25.06.2026 17:52Nedavno ste objavili svadbu gdje su hrvatska i srbska zastave zajedno negdje na moru i svatovima nije smetalo a ovim smeta pa dokle vise jebemu Misa ja da sam Srbin nikada nebih igrao za ovu reprezentaciju u zivotu
ODGOVORITEAnna
25.06.2026 19:29Gospodine Pero,mislim da govorite o filmu...
Fuj fuj fuj
25.06.2026 17:59Ovo mi je toliko odvratno da nemam druge rijeci osim fuj. Mjesecima optuzuju na sve strane i kukaju kako ne navijamo. Covjek dodje da ih podrzi, cak plati kartu da gleda utakmicu i sad im ni to ne valja? Kakva su ovo go*na od ljudi, ako se uopste mogu nazvati ljudima. Je*ala vas vasa BiH ako je ovo njeno lice i ogledalo. Napala gomila junacina na covjeka koji je dosao da podijeli radost i navija. Fuj. Iskreno, sto duze zivim ovdje sve mi se vise cini da je ova bolest zarazna i neizbjezna i da cu poceti i ja da srbujem iako to prezirem. Jednostavno, kako drugacije pokazati revolt prema ovakvom divljackom ponasanju? Oni drugi jezik ne govore...
ODGOVORITEЦицибан, цицибан
25.06.2026 18:09Република Србска не навија за БиХ.
ODGOVORITEMićo
25.06.2026 18:20Re za prc.Za.tebe prvi imam jednu preporuku.Predlađem ti ako znaš čitati a ako ne zamoli koga prconja da ti pročita knjigu.JELENA 93 od Mile Kordića koja je pohranjena u UN.Tad ćeš shvatiti idiote da nijednom Srbinu nije stalo do ovakve splačine je od države.Ti prcojko smrdiš na koji u samom pisanju.Po tvom prcojko ljiljani da a četiri S ne.Malo sutra podrezanim k..če.I tvoj dijamant je rodom iz fazlagića (zloglasne) kule.Zato marš prvo.
ODGOVORITEGlas
25.06.2026 18:23To su oni sto su izbjegli u ameriku,pa hoce da su veci bosanci od istih koji zive u Bosni. Svugdje dijespora ista.Ljakse ode u svijet i provede 50 godina ali se nikad ne emancipuje
ODGOVORITESmislov
26.06.2026 02:11To su uglavnom ove gegule, Ljuti krajišnici i BH fanatikosi, rođeni vani koji nisu ni osjetili ratne strahote, oni više mrze od onih koji su baš stradali. Navalili na jednu zastavu kao da je htio bombu da baci. Uhvatio sam sebe da navijam za BIH, a nakon ovog, što sam navijao, navijao sam.
ODGOVORITE