Зелена текућина излила се у ријеку Босна (ВИДЕО)

У добојском насељу Усора из новог колектора, што је изграђен за отпадне воде и у случају поплава, излази зелена текућина која се излива у ријеку Босну, јавио је БН мјештанин тог насеља.

Република Српска 27.06.2026 | 20:25
Зелена текућина излила се у ријеку Босна (ВИДЕО)

Он каже да је на тај колектор прикључена и нова болница, али и једна приватна фирма.

Наводи да је био на том мјесту од првог момента излијевања зелене текућине у ријеку Босну и да је пријавио полицији, коју чека да стигну на лице мјеста.

Зелена текућина се ислива у близини главног складишта предузећа „Електро-Добој“, које се налази уз корито ријеке Босне.

Како то изгледа погледајте у видео снимку:

(БН)

Коментари / 0

Оставите коментар