Станивуковић посјетио вишечлану породицу Паљић из Модриче

Много је лијепих разлога за долазак у Модричу, а један од њих је свакако деветочлана породица Паљић, отац Драган и његова супруга Славица, мајка седморо дјеце, којима смо обећали помоћ за завршетак њихове куће. Обећање смо испунили - материјал је стигао, радови се настављају, а они ће ускоро имати свој кров над главом.

Република Српска 17.04.2025 | 19:45
Станивуковић посјетио вишечлану породицу Паљић из Модриче

Рекао је ово Драшко Станивуковић, предсједник ПДП, током посјете породици Паљић из Модриче, истичући да је и овој деветочланој честитој и домаћинској породици жеља да остану у Републици Српској и да имају кров над главом. 

- Ово је породица која се бори сваког дана или која од себе прави неку врсту жртве. Наше вишечлане породице су наши хероји, тако и породица Паљић. Подарити седморо дјеце за будућност Републике Српске је нешто што никога не смије оставити равнодушним. Моја је жеља била да их подржим у изградњи њиховог огњишта, не као градоначелник или предсједник политичке странке, него као млад човјек који вјерује у будућност наше земље. Ово није само подршка у грађевинском материјалу, ово је порука да нису сами и да Република Српска мора бити мјесто гдје ће свако имати прилику за достојан живот – истакао је Станивуковић. 

Додаје да смо дужни помагати породице које су нам подариле дјецу која остају у Републици Српској, која уживају заједништво, топлину породичног дома и која у својој земљи граде будућност. 

- Ми ћемо у Бањалуци, уз сва признања која дајемо за различита постигнућа, награђивати и оне мајке, жене, које су дале велики допринос наталитету и будућности Републике Српске. То су хероји, а породице са више дјеце нису и не смију бити социјални случајеви, него су то породице које се боре за нашу будућност – рекао је Станивуковић. 

Подршка вишечланим породицама, додаје, наша је одговорност и наша част. 

- Хвала породици Паљић на повјерењу и срдачном дочеку. Њихов осмијех и енергија дају нам снагу да наставимо још јаче, још више и још искреније, за сваког грађанина Републике Српске. За нас је сваки дан прилика да за отаџбину урадимо много тога доброг, племенитог и корисног– поручио је Станивуковић. 

(БН) 

Коментари / 5

Оставите коментар
Name

Браво

17.04.2025 22:23

Е тако се то ради и бори за Републику Српску, даје а не отима од народа

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

18.04.2025 10:00

Оста нејасно у прилогу,дали је помоћ дао градоначелник из буџета града,предсједник странке из касе странке или приватно лице из свог џепа?Добар си ђак своме ментору милораду!

Name

Модрича

18.04.2025 00:08

СДС на апаратима у Модричи

ОДГОВОРИТЕ
Name

Мићо

18.04.2025 07:30

Много тога је могуће лажног у Драшковић изљеву љубави за Р Српску.Нажалост није он усамљен случај.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Хм

18.04.2025 08:39

Колико их се овде услика џабаљебатора

ОДГОВОРИТЕ