МУП ради када се СНСД обрачунава са непослушнима
Привођење начелника Козарске Дубице Раденка Рељића има за циљ застрашивање одборника СНСД-а који су схватили да понижавање има своју мјеру, рекао је Вукота Говедарица, члан Предсједништва СДС.
Република Српска 09.07.2021 | 11:23
Он каже да је сада јасно да у влади Радована Вишковића једино функционише Министарство унутрашњих послова и то када треба да се обрачунава са унутарстраначким колегама који су непослушни.
„Дешавања у Дубици су показала у каквом стању унутарстраначке деструкције живи СНСД. Да се којим случајем начелници у Републици Српској бирају у статусу вршиоца дужности Раденко Рељић би већ био смијењен од стране Радована Вишковића“, напоменуо је Говедарица.
Он каже да је начелник Рељић за Додика непослушан зато што више неће да слуша Додиковог љубимца Дарка Бањца.
„Бањац је био симпатичан СНСД-у у Дубици док је роварио и правио штету СДС-у. Када су га мало боље упознали и када су видјели о каквом друштвено политичком менталитету се ради, Рељић и многи други схватили су да себи не могу дозволити и да је превише да имају поданички статус и према Бањцу и према Додику“, истакао је Говедарица.
Занимљиво је, додаје Говедарица, да се Додик између начелника Рељића и политичког прелетача Бањца одлучио за овог другог.
„Али са друге стране, то је доказ колико је Додик обневидио и шта су од њега направиле године дугогодишње аутократске владавине. Додик ће на крају остати усамљен у породичном кругу кога ће бранити они који су предходно издали једну или више политичких партија“, поручио је Говедарица.
(БН)
Коментари / 17
Оставите коментарТако је
09.07.2021 10:15Подрска за господина Рељица.
ОДГОВОРИТЕДа
09.07.2021 11:24Лопове треба хапсити били власт или опозиција.
Јанко
09.07.2021 10:44Браво господине
ОДГОВОРИТЕсале
09.07.2021 11:48Скоро је заврсила серија ПОРОДИЦА на БН тв, ту све писе, како ти зликовци и дусмани властитог народа заврсавају.
Ацо
09.07.2021 11:22Је л' га не треба казнити ако се бавио криминалом ако је сад контра Миле?
ОДГОВОРИТЕКазнити
09.07.2021 12:31Прво оне сто нису процесуирали. То је поцетак свих и процеса и процесуирања...
Пера
09.07.2021 15:35Наравно да треба али њега на крају има њих пуно испред њега што прекореда само по реду
Идеално
09.07.2021 17:13Треба казнити. Али прво је сад требало похапсити скупштинску већину, ако је било криминала. Није ли већина аминовала и прихватала извјештаје о раду начелника? Да не идемо даље ко одређује кандидате за начелника за изборе...
Хелада
09.07.2021 11:32У праву је господин Говедарица, а у праву су и побуњени одборници и народ Козарске Дубице који више не могу да ћуте на терор Дарка Бањца, понижавање доктора и особља у бањи и прљаве послове које фирма Шумил обавља за Дарка Бањца.
ОДГОВОРИТЕДраги
09.07.2021 12:09Вукота цестит и постен цовјек и ПОЛИТИЧАР на понос СДС
ОДГОВОРИТЕXxx
09.07.2021 15:38Зато сте га и склонили из свега сто је постен. Ма какви сте ви, јоооој....
хм
09.07.2021 12:12а ста кад Рељиц проговори о њиховим лоповлуцима и крадји
ОДГОВОРИТЕА
09.07.2021 12:29Ово је само доказ колики сте ви политичари "ђубрад". Час тамо, час вамо, односно ђе кад коме одговара. Знао сам и раније али је сада Козарска Дубица све оголила до дна. Ево овај Рељић за СНСД до јуче био поштен а данас лопов кога треба процесуирати, док је за вас тзв опозиционаре до јуче био лопурда а данас лијете крокодилске сузе над његовом судбином.
ОДГОВОРИТЕДејан
09.07.2021 14:21Само наставити
ОДГОВОРИТЕРе Геј босна
09.07.2021 17:22Ми би се могли слагати.
Истина
09.07.2021 19:10И ти си био непослушан, односно био си дезертер за вријеме рата док су твоји вршњаци давали живот за Републику Српску и ниси одговарао.
ОДГОВОРИТЕИдеално
10.07.2021 08:40Ја, требо је дати живот за тебе и секту...е јеси паметан, шта једеш па тако интелект надире из тебе?