ПЛ БиХ: Жељезничар не да врх! ''Пали'' су и Бијељинци!

Побједом над Радником “плави” са Грбавице вратили се на врх табеле Премијер лиге БиХ.

Фудбал 16.09.2018 | 23:07
Жељезничар није бриљирао, али је уписао три важна бода у недјељу увече против Радника.

Домаћи су славили са 1:0 и тако преузели врх табеле од Сарајева које је зу позицију држало 24 сата.

Прву добру акцију имао је Крпић, послије центаршута Стевановића у деветом минуту, али није се уписао у стријелце.

Све до 25. минута када је нова акција овог двојца уродила плодом. Стевановић је још једном убацио, а Крпић је погодио за 1:0.

До краја првог полувремена истакао се голман Радника Лучић одбранивши покушаје Зеца и Павића, а Зец је имао још једну прилику, међутим, шутирао је поред гола.

У другом полувремену домаћи фудбалери су стали, а мало је недостајало да им се то освети у 70. Минуту,  у посљедњем тренутку Шабанаџовић је избацио лопту са гол линије.

Послије шесте побједе у сезони Жељезничар је први са 20 бодова, испред највећег ривала, екипе Сарајева, која има два мање.