Кладилац из Дервенте објаснио неке ствари!

Фудбал 18.12.2017 | 21:15
Решио је МОЗЗАРТОВ кладилац из Дервенте у недељу да обезбеди себи огроман добитак, и у томе је успео!

Он је одиграо 10 парова и гађао прилично реалне типове, а на добитак од преко 100.000 конвертибилних марака, односно преко 50.000 евра највише је утицала велика уплата. Овај играч је, наиме, на тикет од 10 парова уплатио 900 конвертибилних марака, односно 450 евра, и то му се на крају и те како исплатило!

Бенфика, Бешикташ, Спортинг, Ливерпул... без проблема су одрадили свој део посла, Лајпциг, Херта, Барселона, Аталанта, Лацио... потрудили су се на мечевима које су играли буде много голова, што је овај кладилац и очекивао.

Највише проблема било је с типом ТМ1 2+, односно домаћин даје два гола. На ФЦСБ - Виторул било је тачно 2:0, а други погодак, средином другог полувремена, за тим из Букрешта постигао је српски интернационалан Момчиловић. Много драматичне било је у Шпанији, на Рајо Ваљекано - Алкоркон. После 0:0 на полувремену, гости су повели у наставку, чинило се да нема ништа од проласка типа ТМ1 2+, али је Рајо у финишу извео блицкриг - на 1:1 поравнао је 82. минуту, а гол за 2:1 и пролазак овог тикета постигнут је у другом минуту надокнаде времена и дело је Раул де Томаса, који ће свакако постати један од омиљених играча МОЗЗАРТОВОГ кладиоца из Дервенте.

Да поновимо: на 900 уложених конвертибилних марака добитак износи 104.038, односно око 52.000 евра.