Чемпионшип: Вулвси су спремни за Премијер лигу!

Рубен Невес решио меч у Шефилду.

Фудбал 15.12.2017 | 23:40
Требало је да буде зицер, али није баш било тако лако. Ипак, Вулверхемптон је успео да освоји сва три бода на гостовању Шефилд Венсдеју (1:0) у првој утакмици 22. кола енглеског Чемпионшипа.

Свакако је то још један озбиљан корак ка повратку у Премијер лигу, а била је то седма победа у последњих осам утакмица Вулвса.

Једини погодак на мечу дао је један од момака из иначе бројне португалске колоније, Рубен Невес у 34. минуту после асистенције Вилија Болија.

Гостујућој екипи посао је био знатно олакшан у завршници утакмице, јер је у 85. минуту други жути картон и искључење зарадио Морган Фокс.

Иначе, ово је Совама из Шефилда био други узастопни пораз, шеста утакмица заредом у Чемпионшипу без тријумфа.