Цвајта: Малени Кил држи курс ка Бундеслиги!

Домаћини сигурни у свим јучерашњим мечевима у Цвајти!

Фудбал 22.10.2017 | 11:15
Још један крупан корак маленог Кила ка Бундеслиги. Тим који је током лета ушао у Цвајту из треће лиге наставио је са победама, а четврту везану уписао је на свом терену против Арминије из Билефалда - 2:1 (0:0) којом је задржао друго место и три бода заостатка за лидером Фортуном.

Не би ова победа клуба са севера Немачке имала смисла када је голом не би обележио најбољи стрелац Кила Марвин Дукч који је стигао до бројке од девет голова у 66. минуту. Поред њега у стрелце се два минута касније уписао и Леверенц, а почасни гол за госте био је аутогол дефанзивца домаћих Чихоса у 85. минуту.

Сви домаћини у Цвајти су данас били успешни. Ајнтрахт је у Брауншвајгу поразио Бохум (1:0) поготком Јилдирима већ у седмом минуту док је Унион у Берлину демолирао нејаки Гројтер Фирт (3:1), један од најгорих тимова у Цвајти.

НЕМАЧКА 2 - 11. коло: