Детаљ утакмице Барселона - Олимпијакос изазвао је велику пажњу.

Фудбал 21.10.2017 | 10:00
Барселона је у среду победила Олимпијакос 3:1, Лионел Меси постигао је јако леп гол из "слободњака" и Каталонци су пред "само" 55.026 гледалаца остварили рутински тријумф над Пирејцима.

Дан после, шпански новинари су се више од резултата и 100. Аргентинчевог гола у најјачем такмичењу, освртали на детаљ који нема везе ни са игром, ни са коначним исходом.

Каталонски лист "Спорт" позабавио се Месијевим гестом из 10. минута, када је лидер Барсе извадио нешто из штунце и ставио у уста.

Новинар "Радио Калатуње" тврди да је Меси извадио и попио таблету глукозе, уз објашњење да је "одабрао прави тренутак, јер се она узима пре истека првих 15 минута напора".

Фудбалери узимају таблете, као и сви спортисти и у томе нема ништа необично. Ипак, нисмо навикнути их гледамо како то раде током утакмице, на терену.

Извор: мондо.рс