ИТА: Јуве у ритму, Кјево без шансе!

Јувентус у премијерном мечу трећег кола победио Кјево 3:0.

Фудбал 10.09.2017 | 12:30
У премијерном мечу трећег кола Серије А Јувентус је лако изашао на крај са Кјевом...

"Стара дама" није морала пуно да "запиње", рутински је одрадила посао и прилично лако победила 3:0. Шампион Италије, сада је јасно, спреман дочекује гостовање Барселони у Лиги шампиона.

Архитекта нове победе Јувентуса био је репрезентативац Босне и Херцеговине Миралем Пјанић.

Код водећег гола Пјанић је одлично извео слободан ударац у 17. минуту, а капитен гостију Хетемај је постигао аутогол. Реч је о Албанцу, који наступа за репрезентацију Финске.

Све дилеме, ако их је и било, око побједника, ријешио је Гонзало Игуаин. Поново је асистент Миралем Пјанић. Играо се 59. минут.

Јуве је меч одиграо без Буфона, којег је Алегри по свему судећи одмарао пред меч Лиге шампиона.

Јувентус ће у уторак у првом колу овогодишњег издања гостовати Барселони.И Паоло Дибала је био на поштеди те је у игру ушао у 54.минуту.

Аргентинац је постигао трећи гол за свој тим у финишу меча, на асистенцију Бернардескија.

У гостујућем саставу Радовановић је добро одиграо цели меч, док је Ненад Томовић био на клупи за резервне играче.