"Јуве осваја Лигу шампиона, а Буфон Златну лопту"!

Фудбалер Атлетико Мадрида Антоан Гризман прогнозирао је да ће Јувентус победити Реал у финалу Лиге шампиона.

Фудбал 19.05.2017 | 12:00
Гризман је додао и да ће Златна лопта отићи у руке голмана "старе даме" Ђанлуиђија Буфона.

Јувентус и Реал састаће се 3. јуна у Кардифу у финалу Лиге шампиона, а италијански тим ће покушати да освоји прву титулу у том такмичењу још од сезоне 1995/96.

"Јувентус ће освојити Лигу шампиона, а самим тим Ђиђи Буфон ће освојити Златну лопту", рекао је Гризман за шпанске медије.

Реал је зауставио Атлетико у овогодишњем полуфиналу Лиге шампиона, тако да екипа Дијега Симеона није успела да се другу годину заредом пласира у финале тог такмичења.

"Финале више боли од полуфинала. Размишљаш о томе како ћеш подићи пехар, а онда изгубиш и то је веома тешко", рекао је Гризман.

Атлетико ће и наредне сезоне играти у Лиги шампиона, пошто је трећи у Примери.

"Нисмо освојили трофеје што смо желели... Али, испунили смо један циљ, урадили смо велики посао", рекао је Гризман.

Атлетико ће сезону завршити у недељу утакмицом против Атлетик Билбаа на свом стадиону.