Фудбалери Реал Мадрида савладали су Милан тек после пенала 10:9, након што је у регуларних 90 минута било 0:0.

Фудбал 30.07.2015 | 22:20

Тим Синише Михајловића је одлично парирао Реалу, пропустио шансе за вођство преко Черчија и Нијанга, док је Дијего Лопес заустављао покушаје Кристијана Роналда.

У другом полувремену највеће појачање Милана Карлос Бака је имао две одличне прилике, али је Кико Касиља сачувао Реалову мрежу.

Уследили су пенали, Бака је промашио у трећој серији, а Крос пропустио шансу да у петом донесе победу Реалу.

Након по шест голова с обе стране, промашај резервног голмана Милана Дунаруме у 11. серији донео је победу Реалу.

Реал Мадрид: Навас – Арбелоа, Варане, Пепе, Данило – Модрић, Каземиро – Васкес, Бејл, Роналдо – Бензема
Друго полувреме: Касиља, Карвахал, Наћо, Марсело, Рамос, Иско, Черишев, Крос, Родригес, Хесе

Милан: Лопес – Антоноели, Ели, Алекс, Де Шиљо – Бертолачи, Де Јонг, Поли – Сусо – Нијанг, Черчи
Друго полувреме: Дунарума, Калабрија, Мексес, Палета, Сапата, Хонда, Маури, Монтоливо, Матри, Адријано, Бака.