Дневник 2 23.04.2026.
Република Српска 23.04.2026 | 18:20
- Због нерада власти, БиХ пред губитком преко 700 милиона марака бесповратних средстава Европске уније.
- СНСД брани хрватске интересе, Додик не престаје да понижава институције Српске, упозорава Вуковић.
- Повећава се број напада и притисака на новинаре у БиХ.
- Синдикат здравства Српске незадовољан Владиним повећањем плата за 3 до 10 одсто, не одустају од захтјева за већи раст плата.
- Скоро 10.000 пензионера, који су већину радног стажа остварили у иностранству, остају без права на здравствену заштиту у Српској.
- Влада Српске обећала запошљавање 500 дјеце погинулих бораца до краја године.
- Бањалука: Станивуковић представио сет мјера за помоћ грађанима.
- Европска унија и формално одобрила 90 милијарди евра зајма Украјини, руска нафта почела да стиже у Мађарску и Словачку преко нафтовода "Дружба”.
- Грчки бициклиста побједник друге етапе међународне трке „Београд – Бањалука“ од Обреновца до Зворника.
(БН)

Коментари / 1
Оставите коментарБЛ
23.04.2026 18:30одлицно, 10000 вјерних гласаца за резим.
ОДГОВОРИТЕ