Судар више возила, није познато има ли повријеђених
Судар више возила код Кампуса и Ауди сервиса у Бањалуци.
Република Српска 05.12.2025 | 19:47
Тренутно није познато да ли има повријеђених, а на возилима је причињена већа материјална штета.
Због удеса створене су велике гужве, јавља новинар БН ТВ.
(БН) Фото: БН

Коментари / 5
Оставите коментарЗемља С.
05.12.2025 20:48😤ово је ЖАЛОСНО 😭 ! Закон није у заштити “МЛАДОСТИ” 🙈Добијамо мртве ⚰️, ИНВАЛИДЕ🧑🦼➡️👨🦼➡️👩🦼➡️👩🦼🧑🦼👨🦼породице и цијеле фамилије пате због тога ! 🕛КАЗНЕНА ПОЛИТИКА мора ауто карактерисати као оружје за УБИСТВО ? 🙏уништавање аута због велике брзине као у 🇨🇭ЦХ , €У🇪🇺🇩🇪🇫🇷уз ОГРОМНЕ КАЗНЕ ! 🤷🏽♂️ВИСИНА КАЗНЕ према годишњем - мјесечном примању ! 🤑Не “УРАНИЛОВКА” као сада сви исто “СИМБОЛИЧНЕ КАЗНЕ” смијешно🤢
ОДГОВОРИТЕ+++
06.12.2025 13:10Одкад су поставили силне радаре,све висе удеса.
Ана Марија
05.12.2025 21:17Како да не додје до овога,синоц киса клизаво ...мајмун са аудијем претице колону у великој брзини свира будала надрогирана ...пјесак на пјесацком сам бог га је спасио знаци за длаку...зна се ко по Бањалуци вилени и мо је законом застицен..само гледај глави мјеста..могу они донинети закон какав год за се за кога закон вриједи..
ОДГОВОРИТЕКим
05.12.2025 22:57С обзиром колико су возачи некултурни и бахати,односно каква све стока вози,добро је да нема више саобраћајних удеса.Сваки дан возим по граду и често не могу да вјерујем када видим шта све дивљаци и идиоти раде и колико се не поштују прописи.Страшно.
комсија
05.12.2025 22:31Добар возац немозе бити ко нема карактера а таквих је пуно и понављам да је ауто орузије у рукама сваког таквог. Насе зивљење у биједи је велики понос са набавком тога аута а не да је то потребно превозно средство. Заборавимо и стете по здравље свих уцесника и радне неспособности. Зивот мора ици даље, Хвала БНу.
ОДГОВОРИТЕ