Двојица шкаљараца убијена у селу Угњи код Цетиња
Двије особе убијене су на путу од Цетиња ка Будви, наводно у наставку обрачуна криминалних кланова.
Регион 24.09.2025 | 17:28
"Вијестима" је из више извора речено да су ликвидирани Стефан Белада и Андрија Ивановић, наводни припадници шкаљарског клана.
Према једном од извора, они су убијени у селу Угњи.
Како је саопштено из полиције, Белада и Ивановић су пронађени око 15.45 мртви у аутомобилу који је био паркиран на макадамском проширењу локалног пута, на око 250 метара од пута Цетиње - Будва.
Све расположиве снаге Управе полиције су тренутно оперативне како би се ушло у траг убици или више њих у селу Угњи код Цетиња.
Према сазнањима Вијести, ангажован је и хеликоптер МУП-а, а полицијске патроле блокирале су све околне прилазе Цетињу.
"Полиција интензивно ради на расвјетљавању овог кривичног дјела. Сви расположиви капацитети Управе полиције – Сектора за борбу против криминала, уз подршку Специјалне јединице полиције и Посебне јединице полиције стављени су на располагање Регионалном центру безбједности 'Центар'. Упостављена је блокада ужег и ширег лица мјеста.
О догађају је обавијештен државни тужилац у Вишем државном тужилаштву у Подгорици, који руководи увиђајем по чијем налогу ће се предузимати даље полицијске мјере и радње. Управа полиције ће о резултатима благовремено обавјештавати јавност", наводи се у саопштењу полиције.
(<стронг>Вијести.местронг>а>) Фото: Илустрација/БОРИС ПЕЈОВИЦ

Коментари / 0
Оставите коментар