Ирански генерал позвао Израелце на хитну евакуацију
Врховни заповедник иранске војске генерал Абдолрахим Мусави позвао је данас становнике Израела, пре свега Тел Авива и Хаифе, да се хитно евакуишу.
Свијет 17.06.2025 | 20:42
''Евакушите се што пре како бисте спасили своје животе и како не бисте постали жртве Нетањахуових животињских жеља'', рекао је Мусави, преноси агенција Ирна.
Он је истакао да су досадашњи напади Ирана на Израел били ''само упозорење и одвраћање'' и најавио да ће иранска ''казнена операција'' бити изведена врло ускоро.
Израел и Иран размењују ракетне и нападе дроновима већ готово недељу дана, откако је Израел извео изненадни напад у којем је убио неколико високих иранских званичника, у настојању, како тврди, да заустави Техеран у развоју нуклеарног програма.
Иранске ракете су пале на Тел Авив као одговор на израелски напад, када су погинуле на десетине људи.
(Тањуг) Фото: АП
Коментари / 3
Оставите коментарКАДА ЗАВРШЕ СА
17.06.2025 21:02РУСКИМ НАЈЈАЧИМ АДУТОМ,СЛЕДЕ РУСКИ САТРАПИ И ОЈЕБИНЕ.....ПОПУТ....НАС!
ОДГОВОРИТЕРе
17.06.2025 22:10Сами ћемо Ми завршити са НАМА, не треба нам нико.
Точак историје
17.06.2025 21:43Ко је паметан напустиће тзв. Израел трајно. То је територија Палестине и кад тад ће бити поново палестинска.
ОДГОВОРИТЕ