Нисмо задовољни сарадњом са СНСД-ом, тражимо састанак

Предсједник ДЕМОС-а Недељко Чубриловић рекао је да је Главни одбор те странке данас одлучио да упути захтјев за састанак руководстава ДЕМОС-а и СНСД-а како би се дефинисали међусобни односи.

Република Српска 26.04.2025 | 14:38
Нисмо задовољни сарадњом са СНСД-ом, тражимо састанак

"Уколико има сарадње, има, а уколико је нема да видимо који је пут и начин нашег будућег дјеловања", рекао је Чубриловић новинарима након сједнице Главног одбора ДЕМОС-а у Бањалуци.

Чубриловић је навео да је на сједници изражено незадовољство када је ријеч о сарадњи са коалиционим партнером СНСД-ом, за којег је рекао да у посљедње вријеме све више иде ка урушавању њихове политичке опције.

Лидер ДЕМОС-а је оцијенио да та странка има способне и озбиљне кадрове који могу допринијети додатном стабилизовању странке с циљем њеног потпуног оспособљавања за наредне парламентарне изборе.

"И да опет будемо парламентарна странака са одређеним бројем мандата. У то сам увјерен уколико останемо при ономе о чему смо овдје данас разговарали", рекао је Чубриловић.

Он је навео да треба извршити стабилизацију у привредном сектору Српске с циљем доласка и реализовања што више инвестиција.

"Оне у Српску све теже долазе", рекао је Чубриловић и додао да на том плану треба обезбиједити значајнију подршку свјетских финансијских институција.

Иначе, недавно је дугогодишњи високи функционер ДЕМОС и посланик у НСРС Ацо Станишић напустио је ту страну и придружио се СНСД.

(БН/Срна) 

Коментари / 54

Оставите коментар
Name

Горан

26.04.2025 14:46

Шта се флекате. Миле вам направио партију и сад неваља.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Мирко чола

26.04.2025 15:10

Зивио вељко боровина

Name

Коалициони (не)споразум

26.04.2025 15:15

Додик му увалио ЖРС. Демосу мјесто генералног, а СНСД већина у управи.😁 Јавност пљује Демос због лоших пословних резултата, а СНСД директори купе кајмак. Нема губиташа у РС да је СНСД поставио свог директора. Само коалициони "партнери". И онда се питају зашто СНСД има најбољи изборни резултат!?😏

Name

Расо

26.04.2025 15:22

Стара добра удаваца. А мигло је другације мајсторе. Да си послије избора 2018г направио владу са сyранкама тадасње опозиције ем би нам стање у овој насој паценици била боља ил бар мање оцајна него ли је сада а и сама странка би бипа на знатно висем нивоу и боље позиционирана. Али не, хоцете ви са олосем. А ко се са олосем друзи и сам олос постане. Сад сте једнако зло као и црвени кмери. Сотоне!

Name

Нострадамус

26.04.2025 15:50

Поцели проблеми у рају, 😂😂😂?.

Name

Борац

26.04.2025 15:53

Зар ти Цубриловицу јос нико није јавио да сте се распали. Грбави купио све папке који су били на продају.

Name

Споменик за живота

26.04.2025 15:55

Добро јутро Чубри, споменик за живота да подигнете Павић Марку, он је ипак, иако залуђен Биљаном и Додиком водио странку ово све послије је сачувај боже. Редом Чубриловић, Бањац, Нешић,...несојлук. Мислили сте да сте битни кад вам је Додик правио странку, сад видите колико сте небитни! Такви какви сте не требате никоме! Продај ону зграду пензионера и купи.

Name

аћим

26.04.2025 16:06

Нека му он је растурио ДНС за вријеме Павића.Све се враћа.Да је среће сједио би кући овако матор ко корњача са Галапагоса и неби се бавио политком.

Name

Ненад

26.04.2025 16:24

Ко је сљедећи коалициони партнер који жели разговор?Стевандићу ти ли си?

Name

Ре Коалициони

26.04.2025 16:27

Шта фали ЖРС ,најјача фирма у РС.

Name

Алпа Ћино

26.04.2025 17:15

Пацови су већ нањушили да брод тоне,сад ваља полако бјежати,припремати терен да се увуку у гузицу неком новом господару који ће доћи. Све шљам и битанга до битанге.

Name

Ре

26.04.2025 14:49

Вратите ви народну пљачку, па се свађајте у затвору.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Марко

26.04.2025 14:50

Недељка Чубриловића је политички створио и финансијски обезбједио до трећег кољена Марко Павић давајући му министарске и директорске позиције. Чубриловић је заузврат забио нож у леђа Марку Павићу и ДНС у корист СНСД-а. Па сад гледај како те исти тај СНСД уништава, а мораш да ћутиш и преговараш јер си пун путера на глави. Олош.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Сале

26.04.2025 15:33

Браво Марко...Чубро је као покварено јаје.

Name

Лазар

26.04.2025 14:53

Па управо ви господине униставате привреду и техницке прегледе возила! Па како онда да вам неко вјерује?

ОДГОВОРИТЕ
Name

Није имао

26.04.2025 14:54

Храбрости, да проговори на вријеме, сада када нестаје са политицке сцене, кмечи. Папа деда

ОДГОВОРИТЕ
Name

хаха

26.04.2025 15:00

дио мафије незадовољан са плијеном. Онај ко за њих гласа, гласа против будуцности своје дјеце

ОДГОВОРИТЕ
Name

ПеЛе

26.04.2025 15:04

Ееее мој матори, људи су ти вјеровали када си цијепао ДНС, имао си јединствену прилику да направиш добру и лијепу причу, али... Важно је било удомити љубавнице и полтроне, "закуцати" маторе прдоње на директорска мјеста, слушати вијеће стараца из "Цубано" биртије испод Аутопутева РС. Ниси вјеровао добрим људима и сада ти сви окрећу леђа. Што је било и очекивано. Вријеме ти је да пресавијеш табак и одеш у пензију са џеповима пуних пара. То ти је још једино преостало... П.с. Намагарчио те Миле, ал' ко задњег левата.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Старревићи

26.04.2025 16:06

Ниси ти Станаревићу ПеЛЕ - ти си офуцина из Карановца.

Name

Приједорчанин М.

26.04.2025 16:43

За ПеЛе,еее не може он тако лако да оде,мора полижити рачуне,да објасни кад је био министар саобраћаја како је могао 1км аутопута да кошта 23-24 киљде км.,има тога још...ништа ником није заборављено будите сигурни.

Name

Неко

26.04.2025 15:07

Док би пара би и љубави. Расуло на видику па би сад Цубре да сиса неке друге будзете са својим полтронима. Мање странке а висе увлакаца нема!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

26.04.2025 16:27

Је ли му љубавница и даље помоћница министра просвјете и културе?

Name

Ре

26.04.2025 16:48

Одговор за Данку Игњатовић: Питај га ;-)

Name

ре ре

26.04.2025 17:40

Шта ће њему љубавница помоћница министра њему не може ни кран помоћи да се дигне.

Name

Србо

26.04.2025 15:08

Милорад Додик уцјенама влада , расправа била око ИРБ а он каже нигдје мог потписа ту нема , он да мисли о народу и РС он би се повукао и он то зна да је ријешење, али, можда би отишао кад би продао кумову зграду, постоји онај снимак гдје сам Радишићи каже да је Додик у ту зграду уложио милионе и то треба вратити али неко неки дан написа добар коментар ,како зграда која се почела градити прије 12 година и није више нова ,може толико вриједити.

ОДГОВОРИТЕ
Name

комсија

26.04.2025 15:08

Како изврсити промјене у привредом сектору кад је све пропало, Висте први и први пут да јавно тразите несто од главе да указете да је крај и да даље неиде, неки су осудјени од суда који не признају а онда морају крити. Ви од силне доброте невидите да народ плаце неки цуте јер им је добро од нерада (слузбеници) а велики број немају ПЦ да могу изјаснити сто мисле,

ОДГОВОРИТЕ
Name

Xxx

26.04.2025 15:13

Чубриловић стари лопов кадје густо увијек се извлачи и плаши а хоће велики слатки колач у власти Такоје се понашао кадје нико преседник скупштине чим треба донијети тешке одлуке за Републику одма се разболи и Немаца по мјесец дана.Велики интереџија и врло слаб човјек

ОДГОВОРИТЕ
Name

Злаја

26.04.2025 15:18

'' када брод тоне ,прво пале мишеви ''

ОДГОВОРИТЕ
Name

Види, види малог...

26.04.2025 15:18

Када је видио да брод тоне, све дубље и дубље, а у свим прљавим пословима судјеловао, ево већ преко двадесет година и тек наког толико година смогао снаге да нешто каже, мислећи својом главом, али то је исувише касно. Нема потребе да се вадиш, због уништења и републике и народа, дакле свега могућег. Ништа ти ниси ни бољи, а нити гори, него твој прави шеф и иста вас судбина чека. Сада по правди и ништа више.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Хм

26.04.2025 15:31

Мислио сам да је овај цео Демос прешао у СНСД а изгледа да још није.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ветеран 92

26.04.2025 15:32

Види овога фосила из комби странке што се сад кофрчи, а да није Додика не бих се знало да постоји.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Робија

26.04.2025 15:34

Ко другоме нозе у ледја забија, њему се исто забије :)

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бране Добој

26.04.2025 15:34

Када се огласе ликови попут Чубре, Шприћића и осталих који су давно требали бити у пензији ја добијем оспице.

ОДГОВОРИТЕ
Name

001

26.04.2025 15:37

Да си 100 % у праву , давно те је вријеме прегазило. Гледају те у твојој странци и смију ти се, госп. Чубриловићу, како ти то неко не каже од твојих ближи сарадника. Ни на једно питање новинара не знаш одговорити, ниси у току многих збивања.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Саса

26.04.2025 15:38

Лош чова тотално.. Жао ми је али повукао је за собом доста искрених младих људи и сад им пријети понор.

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре

26.04.2025 17:37

Тако се понасају лопузе они неце да знају ниста а на наса питања одговарају са питањима. Њима свима треба одузети све сто су покрали.

Name

Нено

26.04.2025 15:39

Ви сте за Милорада само небитан потрошни материјал.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Маринко

26.04.2025 15:44

Ово је почетак расула коалиције сад ће једни по једни одлазити ближи се крај

ОДГОВОРИТЕ
Name

Веро

26.04.2025 15:44

Дно дна партија ... има ли ико постен у тој партији ... ???

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ибро

26.04.2025 15:54

Демос хоце у опозицију и да ради за додика као Нешиц

ОДГОВОРИТЕ
Name

Добрун

26.04.2025 15:57

Изађи из власти у Вишеграду и вероваћу ти. Наркоман Мајсторовић шеф ОО је директор галерије а не зна нити једног српског сликара. Чубри, склони њега и поправи пут Вардиште-Вишеград и имаћеш три одборника минимум.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бројач

26.04.2025 16:41

Твој мозак може добацити само до количине wц папира потребног за брисање Којићевог дупета

Name

Коле

26.04.2025 16:16

Ајмо пдп преузми споменку чубрy

ОДГОВОРИТЕ
Name

Алан Форд

26.04.2025 17:36

Је ли ону пијандуру из Зворника, што се ождере, па пијана као клен се упиша у службеном ауту. Возач мора да носи мушему,па кад види да се усвињила прво ју простре па онда пусти дотичну да сједне.10

Name

Петар

26.04.2025 16:16

Ви сте неспособне слијепе слуге које би сад биле опозиција кад вам болесни водја тоне. Ни за ста ви нисте способни, срећа нестаје са политичке сцене.

ОДГОВОРИТЕ
Name

дисидент

26.04.2025 16:20

Деда, идеш кућии!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

€®

26.04.2025 16:25

Чубриловићу пензија,јел се нисте накрали народних пара још,има ли млађих у Републици Српској да наслиједе тај ваш посао,побјелио си горе нег Шпирић јебо вас ко вас постави..

ОДГОВОРИТЕ
Name

ИДИ И ПЕНЗИЈУ

26.04.2025 16:29

ИДИ, ИДИ. ЂАВО ВАС ОДНИО.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Мишо

26.04.2025 17:31

Јел ти мало лопове што си накрао вјероватно требаш још пара да сестрић Жељко Ристић направи кућу коју је почео у Бубжаку преко пута цркве, да му није твојих украдених пара питање да ли би могао бараку имати а овако си их запослио у скупштину у и њега и брата му.Отворио си на њих фирму Трио Коп нови камиони ,багери све купљено од покрадених пара, зато је ауто пут до Градишке пет пута поскупљивао а ти Битанго си био тад Министар саобраћаја и веза, кад си сестрићима толико дао шта онда твоја дјеца имају.Лопове стари доста те је више Додик је лопов а ти га стопу пратиш,ту је Ђокић,Ђајић,Шпирић,Мазалица,Вулићка,Вишковић,Ставандић кад би вас све осудили морали би нови затвор правити.Све се зна о твоме лоповлуку ово је само један дио што сам написао.Поклопи се и шути стара лопурдо.

Name

Драгана

26.04.2025 16:51

Распад коалиције, лагано...све це се разбјежати..буквално све ...и оградјивати се од Додика и његове свите... А и његови чланови се полако окрецу другим странкама и другим опцијама...

ОДГОВОРИТЕ
Name

алеxандер мацедониан

26.04.2025 17:18

патња престаје оног тренутка када схватиш своју глупост,напаћени народе српске на улицу и линчујте багру,10 људи влада милиони пате

ОДГОВОРИТЕ
Name

Крле

26.04.2025 17:19

Чубри политицки и људски метузалеме,иде пецај рибу из стана Београд на води,мани се висе фора и фозона из Милине кухиње...као ви сте незадовољни и ви ћете као нешто...пих

ОДГОВОРИТЕ
Name

перо

26.04.2025 19:21

цубриловиц,мали цовјек ниски,а велико вного

ОДГОВОРИТЕ
Name

Јоја

26.04.2025 19:48

Демос би да тргује врда трази неста ... не мозе демос не иде тако

ОДГОВОРИТЕ