Лука Јовић дао први гол у дресу Реал Мадрида

Српски репрезентативац Лука Јовић постигао је први гол у дресу Реал Мадрида!

Србија 31.10.2019 | 07:38
Јовић је у осмом наступу у "краљевском" дресу коначно разбио малер на "Сантјаго Бернабеуу".

Момак из Бијељине је у 70. минуту замијенио Карима Бензему у побједи Реала над Леганесом од 5:0 и поставио коначан резултат у 91. минуту.

Јовић је сјајно скочио на другој стативи након центаршут Данија Карвахала и главом затресао мрежу гостију.

Био је Србин под ударом критика јер није успјевао да оправда 60.000.000 за трансфер из Ајнтрахта, али нема сумње да ће овај гол да све преоркене у овој сезони за њега.

У осталим мечевима, побједе су остварили Леванте, Атлетик Билбао и Реал Бетис.

Леванте је погоцима Бардија и Мајорала славио против Реал Сосиједада 2:1 у Сан Себастијану.

Атлетик Билбао је био убједљив против Еспањола 3:0 уз два гола Икера Муниаина у првом полувремену.

Бетис је поготком Набила Ферика у 91. минуту савладао Селту 2:1, док су у дербију дана Валенсија и Севиља ремизирали 1:1.

Андалужани су повели на Местаљи голом Окампоса у трећем минуту надокнаде првог полувремена, да би бод "Слепим мишевима" донио Собрино девет минута прије краја сусрета.