Гол Катаија из "слободњака" довољан за бод Чикагу!

Бивши фудбалер Олимпијакоса, Војводине и Црвене звезде, Александар Катаи, постигао је нови погодак у МЛС.  Да вам Катаи покаже како се изводи слободњак! Леп погодак из прекида.

Фудбал 23.06.2019 | 13:31
Фудбалер Чикаго Фајера је у свом стилу, голом из слободног ударца, донео предност свом тиму, али то није било довољно за победу против Реал Солт Лејка.

Меч је завршен резултатом 1:1, пошто је Реал Солт Лејк изједначио у 33. минуту из једанаестерца.

Катаи је постигао гол у петом минуту. Чикаго је имао слободан ударац на двадесетак метара од гола. Катаи је лукаво шутирао по земљи, лопта је проишла поред зида и завршила у мрежи.

Како је то урадио можете погледати у приложеном видеу, а после овог ремија Чикаго Фајер је осми на табели Источне конференције са 19 бодова.