СЛС: Реми у Суботици, Чука убједљива на "Брду"!

Екипе Спартака из Суботица и Војводине одиграли су нерешено 1:1 у 22. колу Суперлиге Србије.

Фудбал 13.12.2017 | 19:00
У сусрету два тима која се налазе у горњем делу табеле, видели смо добар меч, који је на крају заслужено завршен поделом бодова.

Домаћи састав повео је у 11. минуту голом Стефана Хајдина. Спартак је контролисао ритам утакмице, међутим гости су до изједначења дошли при крају полувремена.

Немања Суботић био је стрелац у 45. минуту, па се тако на паузу отишло са овим резултатом. У наставку меча било је прилика, али су мреже мировале до краја утакмице.

Фудбалери Чукаричког савладали су убедљиво екипу Рада са 3:0. Изабраници тренера Лалатовића убрзо су дошли до гола, пошто су после само шест минута игре затресли мрежу.

Стрелац је био Петар Бојић. До другог гола није се чекало пуно, пошто је после пола сата игре Милојевић повисио на 2:0.

У другом полувремену екипа са Бановог брда постигла је још један поготак и то из пенала – Марко Доцић из пенала 72. минут.

Фудбалери Бачке победили су данас Земун на свом стадиону са 1:0, у првој утакмици 22. кола Супер лиге.

Стрелац је био Дамир Чековић из пенала у 53. минуту.

Бачка после победе заузима 13. место на табели српског првенства са 21 бодом, колико има и Земун који је место изнад.