РУС - Куп: Господине Луческу, ово вам не служи на част!

Зенит декласиран у Махачкали! Екипа из Санкт Петербурга после јучерашње бламаже завршила мисију у Купу Русије – 4:0!

Фудбал 28.10.2016 | 09:00
Зенит неће одбранити Куп Русије! Међутим, то је најмањи проблем за тренера Мирчеу Луческуа после данашње бламаже у Махачкали.

Анжи је у осмини финала Купа Русије победио и оставио без поноса тим Зенита – 4:0. Истина, Зенит је играо у комбинованом саставу, али тешко да може да представља олакшање за један од најквалитетнијих тимова Русије.

Анжи је искажњавао очајни дефанзивни ред гостију. Фаталан исход за Зенит најавио је Гасанов. Међутим, тек је наставак био паклен за госте. За 13 минута тим из Санкт Петербурга примио је три гола. Два пута је мрежу погађао Будковски, а тачку је ставио Бериша у 79.минуту.

Локомотива је оправдала улогу фаворита против Крила Совјетов.