ФРА - Куп: Шок! Друголигаш избацио Монако!

Кнежеви доживели шокантну елиминацију у осмини финала - 2:1!

Фудбал 10.02.2016 | 13:40

Велико изненађење, а можда би се могло рећи и права сензација у осмини финала Купа Француске. Монако је елиминисан од друголигаша Сошоа, који ће ове сезоне водити борбу за опстанак у друголигашком рангу - 2:1 (1:1).

Екипа Леонарда Жардима одиграла је меч из испод свих очекивања и реалног квалитета који поседује, па ће у наставку сезоне мочи да се концетрише искључиво на Лигу један, с обзиром да је већ испао из Лига купа Француске и Лиге Европе.

Сошо је на овом мечу повео већ у 19. минуту преко Флоријана Мартина, али је 20 минута касније Бакајоко изједначио на 1:1 и најавио потпуни повратак Кнежева.

Ипак, уместо преокрета, уследио је нови шок за госте на старту првог полувремена, пошто је Хади Сако поново довео домаће у вођство и испоставило се поставио коначан резултат утакмице.

Жардим је покушавао у наставку меча са увођењем Вагнера Лава, Томаса Лемара и Марија Пашалића, али су они узалудно промашивали, па је резултат остао непромењен.