Завршена полицијска истрага: Ево шта слиједи за Ању Љубојевић

Полицијска управа Бањалука завршила је истрагу против бивше потпредсједнице Народне скупштине Републике Српске Ање Љубојевић, сазнаје Српскаинфо.

Република Српска 27.06.2026 | 12:21
Завршена полицијска истрага: Ево шта слиједи за Ању Љубојевић

Према нашим информацијама, након што су завршене вјештачења достављен је захтјев Основном суду у Бањалуци.

"Од суда је затражено покретања прекршајног поступка против Љубојевићеве, због прекршаја које је починила", рекао је саговорник Српскаинфо.

Подсјећамо, почетком јуна Љубојевићева је имала саобраћајну незгоду у Трну код Лакташа.

Незгода се догодила око 4 часа ујутро код надвожњака у изградњи, а њој су на УКЦ Републике Српске констатоване лакше тјелесне повреде.

Она је том приликом разбила службени аутомобил “ауди А3” вриједан око 60.000 марака.

Након несреће је изјавила да сноси сву одговорност.

Објаснила је да је у моменту удеса пгледала у телефон, а претходно је “била на фешти и попила пар пића”.

Предсједник СНСД Милорад Додик затражио је 9. јуна од Љубојевићеве да поднесе оставку на ту функцију, што је она и урадила.

(Српскаинфо) Фото: БН

Коментари / 20

Оставите коментар
Name

БилиПитон

27.06.2026 12:28

А знају објавити кад тамо неки смртник надува преко 1.5 промила, а за њу само да ауто вриједи 60000 💩

ОДГОВОРИТЕ
Name

ЂУБРД

27.06.2026 13:50

Једна покварена, стрпати је на Туњице годину дана а претходно да искешира 60,000 за ауто, то је за њу исто као за пензионера са најнижом пензијом да издвоји 10КМ! Кад нека сиритиња украде 10 м дрва из државне шуме мора да врати новац држави а претходно добије инфаркт од шока.Страшно, све ће вас ђаво однијети, проклетници!

Name

Ђоле

27.06.2026 12:39

Нека је она жива и здрава, али као човјек је нула, једно надмено створење, копија бахатог и сировог милорада. Фуууј!!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Обућинске Баре

27.06.2026 12:40

О каквом прекршајном поступку причате. Материјална штета 60,000 КМ плус угрожавање саобраћаја зар то није Кривично дјело.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Јака

27.06.2026 12:42

Тресла се гора родио се миш.

ОДГОВОРИТЕ
Name

С шта рећи

27.06.2026 12:47

Доди, Додо Додо!! Ј*** те додо, Треба и тебе и њега послат тамо гдје вам је мјесто, Да Народ Српски водахне, од Вас турбо Срба

ОДГОВОРИТЕ
Name

Драган

27.06.2026 12:49

Мозес мислити колико попије кад оде у Скупстину,кад пијана сједа за волан.

ОДГОВОРИТЕ
Name

А шта

27.06.2026 12:54

Је слиједи шта,?? 🪠🪠

ОДГОВОРИТЕ
Name

Да ли смо ми нормални

27.06.2026 12:57

У творза. Унистила је дрзавну имовину. Мени узесе дозволу због 21 км/х прекорачења, а овој ће још да плате, да се не узбуђава. Чуј прекрсајна пријава... Творза и шлус.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Еее

27.06.2026 12:58

Милорад је многе спасио али шта. Би са тобом. Кујо.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Брут

27.06.2026 13:00

Казна пар стотина марака, судски трошкови, трошкови вештачења алкохола у крви, вршења увиђаја и фотодокументације, можда мјесец дана забране зависи од количине алкохола. Суд се неће бавити накнадом штете, већ евентуално други Суд у парничном поступку, ако власник аута и управитељ пута због оштећене опреме на путу то покрену, а неће. Купиће народ. Не може им нико ништа, јачи су од судбине, могу само......

ОДГОВОРИТЕ
Name

обрисани

27.06.2026 13:04

Добице укор разредног старесине,бице у цоску пола цаса,родитељи це да додју на информације,а онда це као одликасу,подпредседнику разреда,све бити опростено.Немојте нас замајавати са казнама ових Додикових олигарха,јер њима ни судњи дан не мозе ниста,а камоли ово насе, Милино правосудје.Они су изнад свих норми,аката и устава.Они су перјанице секте зване СНСД.За њих не вреде кметовски закони.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Прекршајни поступак?

27.06.2026 13:08

А пијана полупала ауто од 60000 марака?!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Семберац

27.06.2026 13:09

Такве као сто је она Милорад Додиг "производи". Има их на хиљаде а сто је јос горе све висе це их бити а друство тоне ли тоне. Опаметнице Србин али це бити назалост касно!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Неко

27.06.2026 13:10

Па шта слиједи.....

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре за правду

27.06.2026 13:29

Прекршај. Ха, ха, ха. Јел тако баш. Прекршај. Ха, ха, ха, ха. Спрдајте се са законом и народом кад можете.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Реално

27.06.2026 13:34

Мислим да је крив извођач радова зато што није правилно обиљежио прекид пута и скретање на заобилазни пут.Због тог се дигла галама на јадну дјевојку ни криву ни дужну,а шеф странке подлегао притиску јавности и неправедно је смјенио са функције

ОДГОВОРИТЕ
Name

Питам се

27.06.2026 13:34

Јел била пијана или не? Какво је вјестацење а није рецено колико је имала алкохола у крви?

ОДГОВОРИТЕ
Name

вуки

27.06.2026 13:46

Па ста је истрага установила .

ОДГОВОРИТЕ
Name

Питам само

27.06.2026 13:46

Каква би била оптужница да дотична не припада црвеној секти?

ОДГОВОРИТЕ