Начелник Модриче Јовица Радуловић остао без већине у локалној скупштини

Одборници ПДП-а одлучили су да напусте скупштинску већину у локалном парламенту у Модричи, сазнаје БН портал.

Република Српска 10.05.2026 | 20:42
Начелник Модриче Јовица Радуловић остао без већине у локалној скупштини

Ведран Чакаревић, Милутин Поповић и Младен Видовић, одборници у модричкој скупштини од данас више нису дио скупштинске већине која подржава рад начелника Општине Модрича Јовице Радуловића (СДС).

Губитком подршке одборника ПДП начелник Радуловић остао је без већине у клупама Скупштине Општине Модрича.

Како незванично сазнајемо из извора блиских ПДП-у, одлука је донесена због дуготрајног незадовољства односом начелника према горе поменутим одборницима.

„Крајње некоректан однос начелника Јовице Радуловића према одборницима Партије демократског прогреса у локалном парламенту резултирао је овом одлуком иза које чврсто стојимо. О овоме смо обавијестили руководство ПДП и добили њихову подршку", каже наш извор.

(БН) 

 

Коментари / 9

Оставите коментар
Name

Модрича

10.05.2026 21:03

Опа Ђурђа, и јесте се размахао мали дебељко, умислио да је неки фактор!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Милош

10.05.2026 21:03

Е мој Јовице, кољеш вола за кило меса, то се тако не ради.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Горан

10.05.2026 21:04

Шта га брига, и онако Јоле одавно намигује СНСД-у. Једва дочекао.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Добојски сценарио

10.05.2026 21:06

Почеле припреме за коалицују "СДС Милан Миличевић- СНСД Милорад Додик"

ОДГОВОРИТЕ
Name

Добој

10.05.2026 21:18

Управо!

Name

Ре

10.05.2026 21:08

Баш ме чуди ,ајде код Миле и онако сте у власти са њим у доста општина.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Томо

10.05.2026 21:21

Средиће њему Банбула све око СНСД И ТО ЈЕ ТО...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бања Лука

10.05.2026 21:50

Не желим да хвалим ПДП И Станивуковића, има мана, али и врлина, али овај блокадерскии фактор у СДС са Радуловићем и Миличевићем, заиста не разумијем, као да раде за Додика и СНСД!?

ОДГОВОРИТЕ
Name

Опозиционар

10.05.2026 22:02

Миличевиц је узео паре од Додика, предмет је затворен, а све води његов шура Ковачевић.

ОДГОВОРИТЕ