Дневник 2 25.12.2025.
Република Српска 25.12.2025 | 18:00
- Лидери владајуће коалиције у Српској љути због понављања избора: Каран био на прес конференцији, али се није обратио новинарима.
- Поновљени избори у Српској биће референдум: заједно морамо да одбранимо вољу народа, поручио Блануша.
- Понављање гласања на 136 биралишта потврдило да су избори били компромитовани, истичу из СДС-а.
- Да ли је инвестициони план Владе Српске само бајка за лаковјерне?
- Изостала озбиљна реакција власти Српске на одлуку Хрватске да гради одлагалиште нуклеарног отпада на Трговској Гори.
- Бањалука: Станивуковић у Окружном тужилаштву дао изјаву у предмету који се односи на аферу „кокаин на УКЦ-а“.
- У току су преговори руских акционара са мађарским МОЛ-ом о изласку руског власништва из НИС-а.
- Позивам Украјину и Русију да пронађу храбрости за искрен дијалог, поручио поглавар Католичке цркве поводом прославе Божића по грегоријанском календару.
(БН)

Коментари / 1
Оставите коментарОги
25.12.2025 19:19Они стварно мисле да је сав народ будала,један дио јест (тај што гласа за вас) али већина народа се увјерила на прмјерима Виадукт,Сердаров итд. колико сте способни!
ОДГОВОРИТЕ