Ускоро почиње теслићки шоу - локална скупштина засједаће на градском стадиону

Теслићки парламент засједаће данас на стадиону. Можда звучи као шала, али није.

Република Српска 30.06.2025 | 15:30
Ускоро почиње теслићки шоу - локална скупштина засједаће на градском стадиону

Тако су се одлучиле градске власти, након што је осумњиченима да су починили кривично дјело злоуптребе службеног положаја и трговине утицајем Суд одредио забрану састајања Милану Милићевићу, градоначелнику и предсједнику СДС, потпредсједнику градске скупштине Мехмеду Дубравцу и одборнику Меши Јашаревићу.

Према судској мјери забране поменута теслићка тројка мора бити удаљена један од другог 100 метара, а сва тројица припадају скупштинској већини, коју предводи СДС.

Како незванично сазнајемо, градски службеници су мјерили гдје ће сједити Миличевић, Дубравац и Јашаревић, како би била одржана сједница скупштине и испоштована судска мјера забране да буду удаљени један од другог 100 метара.

Кад су већ на стадиону, зашто не позвати и Теслићане на трибине, да их гледају.

Тако су заинтересовани грађани могли да се пријаве да гледају сједницу са трибину. Колико ће трајати питање је, али је на дневном реду више од 50 тачака.

А ако ништа друго, ова сједница је донијела добро стадиону: покошен је терен за одборнике, почишћене трибине за публику, браве су замијењене.

Скупштински шоу на отвореном у Теслићу треба да почне у 16 часова, на плус 35. 

(БН) 

 

Коментари / 10

Оставите коментар
Name

Ре

30.06.2025 16:04

О боже драги оомози на шта се срозала локална власт!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Врућица

30.06.2025 16:20

Милићевић Теслићки мафијаш јој боже што ову банду несклонеш.

Name

ре Врућица

30.06.2025 16:30

Јебо ли те Додик.Он је бољи.Стоко испрана.

Name

Сиктер море

30.06.2025 16:16

Ово је прави примјер да су сви исти, и на овој и на оној страни. Зато је РС, у коју се сви куну, све празнија. Срамота.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Јујо

30.06.2025 16:27

Пошто су карте, зна ли се шта?

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

30.06.2025 18:21

Улаз бесплатан, дођите да видите прави циркус.

Name

Њуњо

30.06.2025 16:37

Да ли се плаца мјесто на трибинама? Добро би досла која додатна пара властодрсцима!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Цвико

30.06.2025 16:40

Виде лопови да им нико ништа не може па праве циркус по узору на Додика

ОДГОВОРИТЕ
Name

Пале 62

30.06.2025 16:54

Ко це бити главни судија а ко помоцници. Морају се увјерити да су осумњицени увијек 100 м раздаљине.

ОДГОВОРИТЕ
Name

СНСД Мали Луг

30.06.2025 17:20

Пецење треба слузити уз коцке леда због велике вруцине!

ОДГОВОРИТЕ