Дневник 2 08.05.2025.

Република Српска 08.05.2025 | 18:39
Дневник 2 08.05.2025.

- Додик отворено подржава линч опозиционара у Српској: оправдао нападаче на Вукановића. То  је позив на моје убиство, поручио Вукановић.

- Нема реакција власти Српске на споменике ХВО-у са усташким шаховницама у Посавини.

- Видовићева и Амиџић поново нису дошли на јавно саслушање пред комисијом Парламента БиХ.

- Влада задужује Српску да би исплаћивала плате, пензије и социјална давања, упозоравају економисти.

- Умјесто у институцијама, министар Минић разговарао са представници Свјетске банке у ресторану: уз мезе, на столу кредит од 100 милиона марака.

- Пресуда Окружног суда Бањалука: министарство енергетике Српске незаконито продужило рок за геолошка истраживања у општини Језеро.

- Разговараћу са Путином о уговору о гасу, којим би Србија наставила да купује руски гас по знатној нижој цијени од тржишне, најавио Вучић.

- Предсједници Русије и Кине потписали у Кремљу заједнички документ о глобалној стратешкој стабилности.

(БН)

Коментари / 2

Оставите коментар
Name

Ре

08.05.2025 18:48

Такав као што је Вукановић заслужује сваку критику! Штета само што му се тај чивјек директно обратио у лице, јер то је Вукановићу као кец на десетку да може глумити жртву! Он на такве ствари се радује као мало дијете кад добије чоколаду само да би на себе привукао пажњу!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Само

08.05.2025 19:02

Нуклеарни арсенал за Балкан и мир.

ОДГОВОРИТЕ