ТУР: Пенал погурао Бешикташ против лидера!

Јилмазу гол и асистенција! Црно-бели из Истанбула славили су с 2:0 над Алањом.

Фудбал 06.10.2019 | 18:25
Обично смо навикли да у сударима Бешикташа и Алање причамо како су црно-бели фаворити и на врху табеле, а Алања негде доле. Сада су улоге биле другачије. Алања је отишла на ноге Бешикташу као лидер, али је потучена до ногу резултатом 2:0 (0:0).

Резултатски то делује убедљиво и сигурно, али и није баш тако било. На полувремену није било голова, а Бешикташ је тек у другом полувремену успео да направи предност.

Први гол је пао у 50. минуту када је Бурак Јилмаз погодио са беле тачке и тако је пенал погурао Бешикташ ка победи на овом сусрету.

Домаћин је већ тада могао много лакше да игра јер је имао резултатску надмоћ, а после 20 минута је успео да дуплира предност.

Јилмаз је овога пута био у улози асистента, стрелац је био Абдулај Дијаби и тиме је дефинитивно Бешикташ сломио отор противника.

Преостало му је само да приведе меч крају.

ТУРСКА 1 - 7. КОЛО: