ТУР: Малатији пријала пауза!

Доналд погодио у рафалу против Анкарагучуа! Холанђанин своју квалитетну партију крунисао поготком у 82. минуту - 4:0.

Фудбал 16.09.2019 | 09:16
Малатији су очигледно пријале мини-припреме током репрезентативне паузе, па се екипа Сергена Јалчина у великом стилу вратила на победнички колосек, славивши као гост против Анкарагучуа са убедљивих 4:0 (3:0).

Гости су превагу на терену направили у последњих 20 минута игре у првом полувремену. Сјајну серију погодака наставио је Адис Јаховић, који је био стрелац провог гола у 26. минуту, а потом су мрежу домаћина погађали Бифума и Гиљерме, уз напомену да је Бразилац био асистент код прва два поготка свог тима.

Још једном врло добар меч одиграо је и Мичел Доналд, који је своју квалитетну партију крунисао поготком у 82. минуту, првим у овој сезони.

Малатија се овом победом пробила на високо седмо место на табели, док је Анкарагучу остао на 11. са пет освојених бодова.

ТУРСКА 1 - 4. коло