Чемпионшип: Шта се догађа са Хадерсфилдом?!

Лидс прорадио у финишу! Победе гостију у Чемпионшипу. . .

Фудбал 15.09.2019 | 15:58
Прошле сезоне Лидс није издржао, али делује да је тим Марсела Бијелсе сада на добром путу. Држе Паунови прву позицију на табели са 16 бодова после седам утакмица. Последње бодове Лидс је уписао на гостовању Барнслију - 0:2 (0:0).

Резултат је свакако убедљивији од општег утиска. Лидс се мучио буквално цео меч. Све до 84. минута деловало је да неће успети до три бода, али је онда муке прекратио Нкетија.

Пао је Лидсу камен са срца па је онда могао и лакше да настави да игра. Уследио је у 89. минуту и пенал за Паунове, Клих га је искористио и Лидс је наставио свој успешан низ.

Од последњих пет утакмица, Лидс је добио четири и тако је наставио путем који води ка Премијер лиги.

Са друге стране, колико год Лидс играо добро, толико Хадерсфилд игра слабо. Очајно? Шта се догађа овом тиму?

Данас му је гостовао Шефилд Јунајтед и решио меч са лаганих 0:2 (0:1). Већ у 10. минуту Флечер је довео Шефилд у предност, а онда је и Винал у 72. поставио коначан резултат.

Хадерсфилд после седам утакмица има шест пораза и један реми. Имајте то у виду...

ЕНГЛЕСКА 2 - 7. КОЛА