КИН: Пиксијев Гуангџоу пао у 93. минуту!

Директан црвени за Фелаинија! Доминација домаћина, пораз за Станојев Пекинг.

Фудбал 22.06.2019 | 19:03
Доминација домаћина у Кини. На пет утакмица, пет победа домаћих екипа. Једну од најузбудљивих утакмица играли су Пекинг Гуан и Гуангџоу Р&Ф који са клупе предводи Драган Стојковић Пикси. Пекинг је на крају изашао као победник са 3:2, а победоносни гол дао је у 93. минуту Ренато Августо.

Могао је и Гуангџоу и до победе јер је водио с 2:1 после два гола Захавија са беле тачке, чак су гости водили на полувремену, али је у наставку дошло до преокрета. Прво је Ју Дабао изједначио, а онда је и Августо у трећем минуту надокнаде донео коначну победу домаћину.

Наместио се на леву ногу, опалио ван шеснаестерца и погодио како голман гостију није могао да одреагује.

Тјенђин Теда је дочекала Шандонг и славила са 2:1. Оба гола за домаћина дао је Сандро Вагнер са два поготка, а почасни гол за госте дао је Гуедеш у 96. минуту када је утакмица већ била решена.

Занимљиво је да је Маруан Фелаини добио директан црвени картон на овом мечу у 79. минуту када је лактом ударио противничког играча без лопте.

Додајмо и да је Пекин Рехе Александра Станојевића поражен од Шангаја у гостима с 3:0.

КИНА 1 - 14. КОЛО