Бриљантан финиш за нову титулу

Кошаркаши Црвене звезде побиједили су екипу Партизан са 76:75, у четвртом мечу финала Суперлиге Србије.

Србија 17.06.2019 | 21:02
Изабраници Милана Томића одбранили су титулу шампиона Србије кошем Билија Берона у посљедњој секунди, преноси б92.

Меч је у четвртој четвртини био прекинут на више од пола сата, пошто је гром ударио у дворану "Александар Николић", послије чега се угасило више свјетала, и кров је кренуо да прокишњава.

Утакмица је настављена и до краја меча гледали смо драму. Били Берон је погодио на 30 секунди за предност Звезде (74:73), а потом је исту Ренфро вратио на страну црно-белих (75:74).

Звезда је имала посљедњи напад и Били Берон је погодио уз звук сирене за 76:75. Остаје питање да ли је Американац направио грешку у корацима и да ли је црно-бијелима остало времена послије коша.

По старту меча могли смо да видимо у ком смјеру ће се кретати меч. За само неколико минута играчи обје екипе су испунили бонус, што је значило да нас чека доста слободних бацања.