Тај луди, луди Леонардо: Четири комада у ЛШ!

Бивши ас Партизана постигао све голове за свој тим!

Фудбал 22.04.2019 | 23:15
Леонардо – Ал Рајан 4:3! И то у Лиги шампиона Азије! Некадашњи најбољи играч Партизана чудо је направио у дресу Ал Вахде, сам је режирао преокрет и победу свог тима, којом је тим из Емирата избио на прво место групе Б азијске Лиге шампиона.

Фантастично игра Бразилац у Ал Вахди. До овог меча имао је 11 голова и девет асистенција у 18 сусрета на свим фронтовима. Али, данас је ударио докторску дисертацију какву навијачи тог клуба из Емирата не памте.

Ал Рајан је водио 2:0, па је Леонардо смањио на 2:1. Гости из Катара имали су 3:1 на полувремену, а онда их је погодила „пустињска олуја“ у режили бразилског велемајстора. Минут 56. за 2:3, минут 82. за 3:3 и онда у 89. погодак за преокрет, за победу, за дуго памћење Леонарда да Силве Соузе.