Чемпионшип: Норич ће морати да чека још мало!

Шефилд као маљем! Дерби у финишу до великих бодова – 2:0.

Фудбал 22.04.2019 | 19:15
Норич ће још мало морати да чека промоцију у Премијер лигу. Велику прилику пропустили су Канаринци, пошто су на гостовању Стоуку у Велсу играли нерешено – 2:2. Сада ће морати да чекају пораз Лидса, или да позитивним резултатом у наредном колу против Милвола реше питање пласмана.

Када је Финац Пуки 27. поготком у сезони донео предност Норичу у 66. минуту све је наговештавало велики крај. Ипак, Велшани се нису предавали. Одговорили су брзо и ефектно. Едвард је сачекао одличан повратан пас и други пут матирао голмана Норича.

Велики посао у овом колу одрадио је Шефилд  Јунајтеда. Стигли су до 85 поена у сезони што им гарантује наставак мртве трке са Лидсом. Екипа Криса Вилдера је доминантно и ефикасно завршила посао на гостовању Халу. Све је било готово за 43. минута. Толико је било потребно Голдригу и Стевансу да изрештају домаћег голмана.

Победник кола је свакако Дери Каунти. Овнови су стигли до шестог места које гарантује плеј-оф, пошто су у финишу скршили отпор Квинс Парка. Чак су и домаћи навијачи изгубили наду. Међутим, Вилсон је у трећем минуту судијске надоканде изнудио пенал, а потом реализовао исти. Потврда је стигла од истог играча.

ЕНГЛЕСКА 2 - 44. КОЛО