ФРА: Радоњић заиграо за Марсеј!

Доскорашње крило Звезде први пут у дресу новог клуба.  Радоњић дебитовао, Марсеј силан против Генгана.  Фудбалери Марсеја победили су пред домаћом публиком Генгам са 4:0, а деби за француски тим имао је Немања Радоњић.

Фудбал 16.09.2018 | 23:49
Чувени "Велодром" први пут је поздравио Немању Радоњића.

Српски репрезентативац, плаћен 12 милиона евра, дебитовао је за Олимпик Марсеј у очекивано убедљивој победи против Генгана, "фењераша" Лиге 1.

Коначан резултат био је 4:0, а Радоњић је заиграо од 84. минута, када је ушао у игру уместо Димитрија Пајеа. Његови саиграчи претходно су урадили сав посао и приредили навијачима вече за уживање, головима Флоријана Тована у 57. и 80. минуту, као и прецизним ударцима Пајеа у 73. и Костаса Митроглуа у 83. минуту.

За десетак минута на терену Радоњић је ушао у шансу после брзог трка, али није успео да голом улепша свој први меч у дресу клуба са којим ће од следеће недеље играти у Лиги Европе, у групи са Аполоном, Ајнтрахтом и Лацијом.

Француски клуб славио је убедљиво у петом колу Лиге 1, а доскорашњи играч Црвене звезде у игру ушао је у 84. минуту.

Брзоноги крилни фудбалер заменио искуснијег Дмитрија Пајеа, који се налазио у стартној постави.

Голове за Марсеј постигли Тован у 57. и 80. минуту, Паје у 73. и Костас Митоглу у 83. минуту. Ово је била трећа победа за њих и после пет кола налазе се на другом месту са пет бодова мање од Пари Сен Жермена.

Раније у току дана Бордо и Ним одиграли су 3:3, док на мечу Нанта и Ремса није било голова.