СП: Меси и Агуеро, гдје сте?!

Аргентина је пред елиминацијом са Светског првенства у Русији, а део разлога за то може се потражитии и у учинку Лионела Месија и Серхија Агуера.

Фудбал 21.06.2018 | 23:20
Хрватска је до ногу потукла "Гаучосе" са 3:0 у другом колу Групе Д Светског првенства у Русији и сада Аргентина има један бод после два меча.

Серхио Агуеро у другом делу првог полувремена уопште није пипнуо лопту, тачније 21 минут и 11 секунди укључујући и надокнаду времена.

Меси и он су скупа били играчи са најмање додира са лоптом. Меси је имао 20, а Агуеро седам. Ипак, у том делу игре још је резултат за Аргентину био позитивних 0:0.

Колапс је почео катастрофалном грешком голмана "Гаучоса" Вилија Кабаљера који је поклонио гол Анту Ребићу за 1:0.

Мајсторија Модрића и после тога контра коју је завршио Ракитић поготком за 3:0 само су долили со на рану индиспонираних играча Аргентине и можда оставили Месија и ове године без борбе за највећи трофеј у свету фудбала.