ТУР: Жулијано сачувао Фенеров сан о титули!

Бразилац дао један и наместио три гола у победи над Анталијом.

Фудбал 23.04.2018 | 21:40
Фенер још није одустао! Најпопуларнији турски клуб победио је на свом терену Анталију са 3:1 у последњем мечу 30. кола турске Суперлиге и сачувао теоретске шансе у борби за шампионску титулу.

Тако су жуто-плави продужили победоносни низ у првенству који сада траје четири утакмице, док би гостима овај неуспех могао умногоме да закомпликује борбу за опстанак.

Звезда вечери, без дилеме, био је Бразилац Жулијано који је имао хет-трик асистенција, а успео је и да постигне један гол.

Релативно лако и брзо истанбулски гигант је повео у првом полувремену, за само шест минута. Атиф Шаешуеје у 14. минуту отворио браву, а у 20. је предност дуплирао Роберто Солдадо. У оба случаја у улози асистента нашао се Жулијано.

Наду гостујућој екипи вратио је Сулејман Дукара у 36. минуту, али је у наставку та нада у потпуности умрла.

Сјајну партију бразилски везиста Жулијано заокружио је поготком у 62. минуту, а терор је наставио у последњем минуту новом асистенцијом за гол Матје Валбуена.