Црно-бијела двоглава звијер са сјевера сије страх по Грчкој!

ПАОК, лидер првенства, пласирао се и у полуфинале националног купа. Пријовић одмарао у победи над Атромитосом.

Фудбал 09.02.2018 | 08:45
ПАОК игра сезону из снова, а то је потврдио и пласманом у полуфинале Купа Грчке. Лидер тамошње Суперлиге у реваншу четврфинала је победио Атромитос са 3:1.

То је црно-белима из Солуна била 13. узастопна победа рачунајући оба домаћа такмичења и дефинитивно су екипа са тренутно најбољом формом у Грчкој.

Фудбалери ПАОК-а су у првој утакмици са Атромитосом на свом терену славили са 2:0.

Иначе, вечерас у солунској екипи није било репрезентативца Србије Александра Пријовића, али то није сметало ПАОК-у да овери полуфинале.

Јевгениј Скаков је у 30. минуту довео госте у вођство, а изједначио је Теодорос Василакакис у 54. минуту. ПАОК је до нове предности дошао у 67. минуту преко Хозеа Кањаса, а коначан резултат поставио је Ефтимиос Кулурис.