Чемпионшип: Јоканов ''Торнадо'' разбуцао Ипсвич!

Фулам дао четири гола за седам минута и направио велики преокрет на Крејвен Котиџу!

Фудбал 02.01.2018 | 23:25
Ипсвич је пробудио звер у Фуламу Славише Јокановића. Црно-бели са Крејвен Котиџа су после великог преокрета на свом терену убедљиво савладали госте са истока Енглеске са 4:1 у мечу 26. кола енглеског Чемпионшипа.

А да ствар буде још боља за навијаче Фулама, све то се десило за само седам минута средином другог полувремена. Наиме, толико је било потребно Јокановићевој екипи да постигне четири гола и обори на плећа незгодног ривала.

Какав је то блицкриг био. Од 69. до 76. минута гости из Ипсвича практично нису знали шта их је снашло, а по два гола за Фулам дали су Стефан Сесењон и Абубакар Камара.

Руку на срце, Фуламу је пут до преокрета био олакшан је јер је у 54. минуту Ипсвич остао без искљученог Спенса. Иначе, гости су до предности дошли у последњим тренуцима првог полувремена голом Гарнера.

Лидер Чемпионшипа, Вулверхемптон наставио је сигурним кораком да гази ка Премијер лиги, а вечерас је на свом терену победио Брентфорд са 3:0