Цвајта: Кајзер откинуо бод и Нирнбергу!

Фењераш добро игра само против фаворита - тако ће тешко до опстанка!

Фудбал 16.12.2017 | 16:15
Бод по бод - опстанак! Можда, али мораће да дођу и победе! Фењераш у Цвајти, екипа Кајзерслаутерна, одолела је и Нирнбергу (1:1), па је тако успела да саплете два од четири првопласирана клуба (прошле недеље 1:1 са Инголштатом), но осим поправљања самопоуздања то Ђаволима и даље не доноси неки посебан бенефит.

Момци Џефа Штрасера играју знатано боље у последње време, међутим заостатак са старта сезоне није лако надокнадити.

Дер Клуб је повео на полупразном Фриц Валтеру голом првог стрелца Микаела Ишака у 25. минуту, да би у тандему изједначили дефанзивац гостију Маргритер и голман Бредлов. Аутогол за коначних 1:1 на душу иде обојици помало...

Ауе је све до судијске надокнаде водио против Хајденхајма. Верхек је у 91. минуту погодио и поставио коначан резултат.

Највише погодака, очекивано и најављено, виђено је на сусрету Регензбург - Билефелд - 3:2. Гости јесу повели, али онда је домаћин окренуо до 25. минута. Меч је решио аутогол Хартерца 12 минута пре краја...