РУС: Спартак опет почео да брља!

Амкар прекинуо низ Московљана од три победе.

Фудбал 22.10.2017 | 10:00
Таман су се навијачи Спартака понадали да је њихова екипа ушла у озбиљну серију победа, а онда их је Амкар вратио у реалност. Екипа из Перма је на стадиону Октритје успела да одигра без голова и односе кући велики бод у мечу 14. кола руске Премијер лиге.

Московљани јесу били бољи ривал, имали теренску иницијативу и већи број прилика за гол, али на крају је то била веома слаба утеха домаћим навијачима.

Српски дефанзивац Марко Петковић овај пут био је у протоколу Спартака, али му тренер Масимо Карера није дао прилику да уђе у игру.

Истим резултатом завршена је и утакмица у Казању између Рубина и московског Динама.

Новајлија у елитном такмичењу, Тосно, одиграо је на свом терену нерешено 1:1 против Ростова. Домаћин је повео голом Јевгенија Маркова у 17. минуту после асистенције Марка Полетановића. Ипак, гости су стигли до бода захваљујући голу Сверира Ингасона из пенала у 56. минуту.