Реми у Хумској

У одложеном мечу шестог кола Суперлиге, фудбалери Партизана су на свом стадиону ремизирали против екипе Напретка из Крушевца - 1:1.

Фудбал 20.09.2017 | 21:30
Шок у Хумској пред само 1000 навијача... Партизан је уз много муке стигао до бода. Напредак је повео из првог шута на гол, а стрелац је био Аливодић у 43. минуту. Гости су од 28. минута играли са играчем мање, пошто је Боранијашевић зарадио два жута картона (због одуговлачења и свађе са судијом) ипак, ни то није помогло тиму из Хумске.

Да је ово вече било кошмарно за Партизан говори и чињеница да се Зоран Тошић повредио на старту другог полувремена. Репрезентативац Србије је морао да напусти терен.

Партизан је до бода дошао у шестом минуту надоканде. Евертон је успео да постигне гол, а голман Стојковић је пре поготка закачио лопту.

Напредак ће после овог меча преузети Милорад Косановић.