БЕЛ: Андерлехтово буђење из коме у 90. минуту!

Од 1:2 до 3:2!

Фудбал 08.09.2017 | 23:38
Андерлехт више није у сну, ни у дубоком сну - Андерлехт је био у вештачкој коми! Али је волшебно успео да се пробуди из исте у мечу против Локерена у ком је губио до 77. минута, јурио победу до 90. и успео да је стигне голом Лукаша Теодорчика - 3:2 (1:2).

Кладионичарски речено, дошло је 2-1. Озбиљно тестирање срца за навијаче Андерлехта и оне који су играли кеца.

Домаћин је повео већ у 3. минуту голом Оњекуруа после крајње сумњиве ситуације (можда био офсајд). После само три минута изједначење гостима донео је Марко Мирићбивши фудбалер Црвене звезде, да би Скуласон у 36. успео да донесе преокрет гостима. Шокантан преокрет.

Наравно, Андерлехт је покушавао да дође до изједначења до краја меча, нападао, а награда је стигла у 77. минуту када је Оњекуру донео изједначење својим другим поготком, да би Теодорчик лепом реакцијом у противничком шеснаестерцу успео да остави сва три бода на конту Краљевског клуба.