ФРА: Лил и Бордо одиграли ''нулу''!

Бордо наставио низ, али без сласти тријумфа! Глупост Тијага Маје! Лил и са играчем мање извукао 0:0.

Фудбал 08.09.2017 | 21:10
У првом мечу 5. кола Лил и Бордо су одиграли без голова на стадиону Пјер Моро - 0:0. Није да није било узбуђења, прилика, па чак и црвеног картона, али није било оног најважнијег - голова.

Бордо је био благи фаворит на овом мечу, али је и са овим бодом наставио низ од 12 утакмица без пораза (шест победа, седам ремија). Вукашин Јовановић је одиграо цео меч.

Најбољу прилику на утакмици није искористио Санкаре када се у 71. минуту нашао један на један са голманом Мањаном, али је шутнуо траљаво поред стативе. Играчи Бордоа су се држали за главу у неверици, каква је шанса отишла у неповрат.

Иначе, наш бек Милан Гајић није играо на овом мечу због повреде рамена.

Овај дуел обележио је и фудбалер Лила Тијаго Маја. Он је добио жуте картоне у 15. и 32. минуту. Посебно је овај други био "не превише паметан".