БЕЛ: Гент још без побједе, Мускрон се не шали!

Гент испустио победу у финишу! Мехелен у 87. минуту освојио бод, гости и даље без победе у шампионату.  Мускрон се не шали! Тријумф у гостима - 2:0.

Фудбал 13.08.2017 | 11:15
Гент је имао на тацни победу у Мехелену, четири минута су га делила од тога, али је онда домаћин извукао бод - 1:1 у мечу трећег кола белгијског шампионата.

Гостујућа екипа повела је у 33. минуту преко Самјуела Калуа, а асистирао му је Калиду Кулибали.

Све је деловало сасвим добро за Гент од тог тренутка, па скоро до самог краја. Али, не лези враже, три минута пре краја утакмице Тим Матис је осигурао бод упорном домаћину.

Српски репрезенативац Стефан Митровић одиграо је целу утакмицу за екипу Гента.

Какав почетак сезоне за Мускрон - одличан почетак!

Редников тим забележио је и другу победу у прва три кола савладавши у гостима Локерен с 2:0 (1:0). Стрелци за госте били су Авонији у 23. и Мохамед у 66. минуту.

Домаћи састав завршио је меч с десеторицом играча пошто је Персонс искључен у 83. минуту и тада је ишчезла свака нада Локерена да ће се вратити у меч.

Пре овог дуела Кортријк је славио с 2:1 против Еупена, а стрелац првог гола за госте био је Јован Стојановић у 38. минуту меча.