НБА - видео: Јокић солидан, Боби поново ван тима!

Српски кошаркаш Никола Јокић поново је био стартер за Денвер Нагетсе, док Бобан Марјановић није улазио у игру у тиму Сан Антонија.

Кошарка 01.12.2015 | 13:40

Јокић је у поразу од Милвоки Бакса 92:74 на терену провео нешто више од 25 минута и за то време убацио 8 поена, имао 6 скокова, уз 3 асистенције, 2 блокаде и једну изгубљену лопту.

Денвер се држао до треће четвртине у коју је ушао са седам поена минуса, али је Милвоки појачао у последњој деоници коју је добио са 25:14 и тако стигао до убедљивог тријумфа.

Најбољи у победничкој екипи био је Грег Монро са 18 поена и 5 скокова, а пратили су га Џабари Паркер са 16 и Картер-Вилијамс са четири поена мање. Код Нагетса, Данило Галинари убацио је само пет поена више од Јокића и био најефикаснији.

С друге стране, Марјановић није био у протоколу за меч Спарса који су против Чикаго Булса доживели трећи пораз, овога пута резултатом 92:89.