ЛШ: Ширле казнио промашаје Тошића и ЦСКА!

Екипа Волфсбурга савладала је ЦСКА у Москви у окивиру петог кола Лиге шампиона у групи Б – 2:0 (0:0).

Фудбал 25.11.2015 | 20:41

ЦСКА се опростио од Лиге шампиона! У одлучујућем мечу ЦСКА код куће поражен од Волфзбурга 2:0.

Расплет у Групи Б полако се назире...

Волфзбург има одличне шансе за пласман међу 16 најбољих екипа, док је ЦСКА, после пораза у Москви од "вукова" 2:0, остао и без теоретских.

Руси су нападали, а Немци давали голове!

Од првог минута на Химки арени, екипа Зорана Тошића дала је до знања противнику да ће је занимати само победа. ЦСКА је играо офанзивно, стварао шансе, али ниједном није успео да затресе мрежу Волфзбурга.

Најближи голу домаћини су били у 61. минуту, када је после одличне акције Алана Џагоева и пете на ивици шеснаестерца Тошић погодио стативу.

Још се тресао оквир гола немачке екипе, а на другој страни радовали су се фудбалери Волфзбурга.

Андре Шурле је добио лопту на левом крилу, није био у идеалној позицији, али је, ипак, шутирао, а Игор Акинфејев кумовао водећем голу противника, с обзиром на то да се лопта од његове руке одбила у мрежу.

Шурле је, у јеку напада ЦСКА, поставио коначних 2:0 у 88. минуту.