ЛЕ: Изгубили сви Партизанови ривали!

Алкмар као Аугсбург - за сада слаб! И други Партизанов ривал у Лиги Европе овог викенда је поражен пред својим навијачима.

Фудбал 31.08.2015 | 12:40

АЗ Алкмар није се опоравио од реванша против румунске Астре, у коме је са два поготка у последњих 10 минута надокнадио 2:3 из првог меча и пласирао се у Лигу Европе.

У четвртом колу првенства Холандије, у недељу је АЗ дочекао Роду и изгубио 0:1 (0:1).

Први Партизанов противник у Л групи Лиге Европе (17. септембра у Београду) остао је на само два освојена бода, при чему је три утакмице одиграо код куће и за 270 минута није дао ниједан гол (Ајакс, Виљем Други, Рода).

У недељу поподне црвено-бели нису имали чак ни шут у оквир...

Аугсбург је у суботу доживео други минималан пораз пред својим навијачима у новој сезони Бундес лиге. После Херте, изгубио је од новог члана друштва најбољих, екипе Инголштата (0:1).

Изгубио је Аугзбург, изгубио је и АЗ Алкмар, а у недељу увече поражен је и трећи противник Партизана у Лиги Европе - Атлетик Билбао.

Баскијци су неуспех доживели на гостовању Еибару.

На Ипуруи, пре мање од 6.000 навијача, домаћин је победио 2:0, головима Саула Берхона из пенала у 34. и Адријана у 61. минуту.

Атлетик после два одиграна кола нема ниједан бод, док Еибар има два тријумфа.