Мидлзбро тријумфом у дербију на челу Чемпионшипа!

Тетеј аутоголом шокирао публику у Норичу. Мидлзбро славио у дербију и пробио се на прво место Чемпионшипа! Шокантно вођство гостију у потпуности је везало ноге домаћим играчима, који су више од 80 минута константно покушавали да дођу до изједначења, али нису успели, па су тако прекинули сјајну серију од пет везаних првенствених победа - 0:1.

Фудбал 18.04.2015 | 08:00

Шок на Кероу Роуду у Норичу! Домаћин је поражен у дербију Чемпионшипа од Мидлзброа, конкурента за директан пласман у Премијер лигу, који је овим бодовима дошао до прве позиције на табели - 0:1 (0:1).

Комплетан посао домаћем саставу већ у осмом минту покварио је везиста Александер Тетеј, који је несмотрено реаговао код корнера за госте и главом матирао немоћног Џона Рудија.

Шокантно вођство гостију у потпуности је везало ноге домаћим играчима, који су више од 80 минута константно покушавали да дођу до изједначења, али нису успели, па су тако прекинули сјајну серију од пет везаних првенствених победа.

Са друге стране гости су након Ротерама и Вулверхемптона успели да сруше и популарне Канаринце, па ће у последња два кола покуашати да се домогну директног пласмана у Премијер лигу.

Овај кикс Норича сутра ће покушати да искористи и Вотфорд српског стратега Славише Јокановића и победом над Бирмингемом дође до жељеног места.

Норичћ у следећем колу гостује Ротераму, док онда у последњем колу на овом истом месту дочекује Фулам.

Мидлзбро наредног викенда гостује управо Фуламу, а онда у мечу последњег кола на свом терену игра са Брајтоном.